Trening gimnastyczny So Fit Active Anna Sztetner

Trening gimnastyczny - So! Fit Active

Indywidualny trening gimnastyczny to specjalistyczne zajęcia, które odbywają się na profesjonalnej sali gimnastycznej bądź w parku trampolin. Treningi mogą odbywać się indywidualnie bądź w małych grupach do 5 osób max. Jako trener gimnastyki sportowej kobiet pracuję od 14 lat.

Trening gimnastyczny jako trening uzupełniający do następujących dyscyplin:

Co możesz się nauczyć:

Gdzie ćwiczymy:

Trening indywidualny w sportach gimnastycznych pozwala na osiągnięcie szybkich postępów w stosunkowo krótkim czasie. Zajęcia gimnastyczne, taneczne lub Fit-Kid prowadzone są najczęściej w grupach 10-15 osobowych. Trudno w tym przypadku mówić o indywidualizacji zajęć. 
Podczas moich treningów “1 na 1” zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo zatem eliminuję wszelkie sytuacje, które mogą doprowadzić do kontuzji. Do nauki elementów przechodzimy w momencie, kiedy układ mięśniowo-szkieletowy dziecka będzie odpowiednio przygotowany. Zwracam uwagę na postawę ciała oraz ewentualne wady postawy po czym wprowadzam elementy korygujące podczas rozgrzewki lub zalecam ćwiczenia w domu. Jestem perfekcjonistką i dużo wymagam od swoich podopiecznych, niemniej jednak każdy trening musi skończyć się z uśmiechem na twarzy dziecka. Tylko taki trening uważam za udany. 

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Pojedyńczy trening konsultacje

150 zł

/za zajęcia/60 minut

pakiet 10 treningów indywidualnych

120 zł

/za zajęcia/60 minut

pakiet 10 treningów w grupie 3-osobowej

60 zł

/za zajęcia / od osoby/60 minut