Moje życie nierozerwalnie wiąże się ze sportem

Odkąd skończyłam 4 lata, trenowałam balet, gimnastykę sportową, akrobatykę oraz fitness gimnastyczne. Jako gimnastyczka zdobywałam najwyższe trofea w Polsce oraz reprezentowałam nasz kraj na arenie międzynarodowej jako wieloletnia członkini kadry narodowej. Sukcesy rangi mistrzostw polski odnosiłam również trenując akrobatykę sportową jak i fitness.

Od kilku lat oprócz specjalistycznych treningów gimnastycznych prowadzę treningi personalne z kobietami. Temat ciąży, powrotu do formy oraz utrzymania kondycji na dobrym poziomie jest mi znany na wylot. Sama jestem mamą trójki dzieci i wiem z jakimi wyzwaniami często borykają się kobiety. Moja pracą daje mi dużo energii, a każdy mały sukces mojej podopiecznej nakręca mnie do dalszej pracy.

Kwalifikacje:

  • trener personalny
  • trener gimnastyki sportowej
  • trener gimnastyki dla wszystkich (certyfikat Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej)
  • instruktor Fitness
  • instruktor „Aktywne 9 miesięcy”
  • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego

Moja przygoda ze sportem… rozpoczęła się gdy miałam 4 lata!
Najpierw rytmika i pierwsze występy na scenie. Potem balet i gimnastyka sportowa. Wieloletnia członkini kadry narodowej w gimnastyce, wielokrotna złota medalista Mistrzostw Polski w klasie mistrzowskiej, reprezentantka kraju podczas mistrzostw europy i świata. W 2000 roku podczas Mistrzostw Europy w Paryżu jako pierwsza w świecie wykonałam skok przez konia, który został nazwany moim nazwiskiem – Sztetner.
Na studiach rozpoczęłam przygodę z akrobatyką sportową – skoki na ścieżce, gdzie również stawałam na najwyższym podium podczas Mistrzostw Polski. Jako absolwentka ZWWF w Białej Podlaskiej oraz ówczesny pracownik dydaktyczny zakładu gimnastyki spróbowałam sowich sił w fitness gimnastycznym wygrywając tym samym Debiuty Kulturystyczne oraz zajęłam II miejsce podczas Mistrzostw Polski.
Decydując się na macierzyństwo odpuściłam zawodową aktywność fizyczną ograniczając się do niezbędnego mi do życia minimum 🙂
Obecnie trenuję dla siebie 3 razy w tygodniu. Pozwala mi to zachować formę i utrzymać kondycję fizyczną na dobrym poziomie. Jest to dla mnie wystarczająca ilość treningów, żebym się dobrze czuła i miała energię do życia.

Prywatnie
Jestem mamą Kornela, Oliwki i Milana. Uwielbiam sport i aktywność fizyczną. Ze względu na prozdrowotne korzyści płynące z aktywnego stylu życia staram się zarażać tym samym moje dzieci oraz najbliższych.
Uwielbiam pracę z moimi „babeczkami” zarówno z tymi starszymi (treningi personalne) jak i tymi młodszymi (praca w szkole sportowej z gimnastyczkami).
Kocham słońce, które daje mi tyle samo energii co dobry trening, bardzo lubię podróżować – w stronę słońca oczywiście 🙂